معرفی جامع منابع آموزشی نرم افزار اکسل

بدون شک یکی از نرم افزارهای کاربردی در مجموعه نرم افزاری آفیس نرم افزار اکسل است . 

این نرم افزار به واسطه قابلیت های فراوانی که در تجزیه و تحلیل اطلاعات دارد می تواند توسط طیف وسیعی از کاربران مورد استفاده قرار گیرد . 

گستره کاربران این نرم افزار می تواند از دانش آموزان دوره ابتدایی تا دبیرستان و نیز دانشجویان دانشگاهی در رشته های مختلف تحصیلی ، شاغلین قسمتهای مختلفی که به نحوی با اعداد و ارقام سر و کار دارند و یا نیاز به انجام تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمار دارند متغیر باشد  . 

در این بین یکی از نیازهای کاربران این است که بتوانند به نحوی به فراگیری این نرم افزار بپردازند تا بتوانند از امکانات آن در جهت پیشبرد اهداف خود بهره ببرند . 

از آنجا که گستره امکانات و قابلیت های این نرم افزار بسیار گستره است بنابراین نمی توان این انتظار را داشت که با خواندن یک کتاب و یا مشاهده یک فیلم آموزشی در کار با این نرم افزار به مهارت کافی دست یافت . 

آنچه که در این مطلب به شما در قالب یک فایل دانلودی ارائه می شود در واقع فایلی است که در آن منابع مختلفی جهت مطالعه و فراگیری علاقمندان به کار با این نرم افزار تهیه شده است . 

این منابع شامل معرفی سایتها ، وبلاگها ، فروم های تبادل اطلاعات ، کتابها و … می باشد که در نوع خود می تواند شما را   منابع آموزشی جامع در این زمینه آشنا نماید تا با مطالعه آنها دانش خود را در زمین کار با نرم افزار اکسل بالاتر ببرید . 

 

این فایل را می توانید بصورت رایگان  در قالب PDF از این قسمت دانلود نمایید . 

 


خرید و دانلود آنی